MSS Defence Ukraine

 

 

В структурі MSS Defence у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України створено спеціальний український департамент. Світлана Сосновська є нашим спеціальним менеджером по роботі з клієнтами у цьому підрозділі.

Як одна родина ми дійсно зацікавлені у забезпеченні наших клієнтів по всьому світу рішеннями у сфері захисту. Ми передбачаємо потреби наших клієнтів і пропонуємо найліпші рішення, які забезпечують стабільність і безпеку. Завжди орієнтовані на результат, максимально дотримуючись військових цінностей.

Заснована в 2009 році, компанія MSS Defense фокусується на наданні високоякісних комплексних послуг для військових клієнтів, швидко розширюючи свою діяльність в багатьох країнах світу.

Про MSS Defence

Ваш контакт Світлана Сосновська

Світлана Сосновська (м. Ірпінь, Україна) у березні 2022 р. переїхала до Нідерландів (м.Гаага) через російську агресію в Україні і на початку квітня приєдналася до команди MSS Defenсe. Світлана координує роботу компанії з клієнтами, які співпрацюють з Україною. Своєчасне та ефективне задоволення потреб клієнтів – одне з пріоритетних завдань MSS Defence, спрямованих на розвиток та підтримку міцних взаємовідносин та досягнення необхідних результатів. Світлана виступає як основна контактна особа від MSS Defence під час виконання завдань, пов’язаних з  питаннями оборони України. Її основним обов’язком є співпраця з державними оборонними підприємствами України, а також з українськими комерційними компаніями та фондами, робота яких спрямована на зміцнення військового та оборонного потенціалу України.

Світлана Сосновська | MSS Defence | Менеджер по роботі з Україною

Email: svitlana@mssdefence.com 

Моб/Whatsapp: +380 50 419 8888

Моб NL: +31 6 38 68 48 24

ГАРАНТІЯ АНТИБАЛІСТИЧНОЇ СТІЙКОСТІ

Бронежилети, травматичні пластини та шоломи, що постачає MSS Defense, виробляються в Китаї. Виробник працює з 1995 року, якість продукції виробника підтверджується сертифікатами ISO, Bureau Veritas і SGS. Компанія MSS Defense має офіційні представництва більш ніж у 50 країнах світу. Продукція належним чином протестована та сертифікована H.P. White Laboratories, а також лабораторіями CNAS та ILAC, акредитованими в Китаї.

Матеріали:
• Покриття бронежилета: 1000D поліестер
• Вставки для бронежилетів – рівень захисту NIJ IIIA: Tac-Tex НВМПЕ
(надтонка серія)
• Шолом PASGT – рівень захисту NIJ IIIA: Tac-Tex НВМПЕ
• Травматичні пластини (окремі елементи) – рівень захисту NIJ IV: Tac-Tex НВМПЕ та глиноземна кераміка

MSS Defence співпрацює напряму з виробником, що дозволяє тримати доступний рівень цін та забепечує швидкі терміни доставки. Продукція виробляється з білою етикеткою (не маркована)

MSS Defence

Перелік продукції

Тут ви можете знайти деякі новинки з каталогу нашої продукції. Ми регулярно оновлюємо асортимент товару. Регулярно перевіряйте веб-сторінку або підпишіться на нашу MSS Defence розсилку та отримуйте останні новини та спеціальні пропозиції.

Контакти

Форма зворотнього зв'язку

MSS newsletter

Open chat
1
💬 Need help?
Hello 👋
Can we help you?